Arty Grimm - 2004 - Expressionistisch abstracte zeefdruk op Arches - potloodgesigneerd

Arty Grimm - 2004 - Expressionistisch abstracte zeefdruk op Arches - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Arty Grimm - 2004 - Expressionistisch abstracte zeefdruk op Arches - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Arty Grimm - 2004 - Expressionistisch abstracte zeefdruk op Arches - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Arty Grimm - 2004 - Expressionistisch abstracte zeefdruk op Arches - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Arty Grimm - 2004 - Expressionistisch abstracte zeefdruk op Arches - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Arty Grimm - 2004 - Expressionistisch abstracte zeefdruk op Arches - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!Arty Grimm - 2004 - Expressionistisch abstracte zeefdruk op Arches - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
  • Arty Grimm (1950)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2004
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst48.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Dit fraaie werk (zeefdruk) van Arty Grimm (1950) lijkt net een schilderij.
  • Professioneel ingelijst met dubbel passe-partout
  • Oplage: 94 van 200
  • Handmatig met potlood gesigneerd
  • Jaar: 2004

Over de kunstenaar:
Zoals Arty Grimm (1950) de dag begroet, zoals ze werkt, zo praat ze, snel, twinkelend, ongedurig, bruisend, inventief, onvoorspelbaar. Een chaotische zoektocht van haar leven waarin ze vaak het spoor bijster raakt, maar telkens weer moet vaststellen dat schilderen voor haar de enige manier is om vorm aan die chaos te geven. Schilderen is haar manier om rust te vinden en stilte te creëren. De meeste werken van Grimm zijn een innerlijk gevecht. Het blijft telkens een uitdaging. Grimm werkt vanuit impulsen, schildert vanuit haar buik en vanuit sferen. Het kunstwerk stelt zich stilzwijgend op. Het heeft geen woorden nodig en hoeft niet benoemd te worden.
bron: www.aboutart.nl/artist/artist-g/artist-g-arty-grimm.html
Arty Grimm, geboren 13 november 1950 in Rotterdam, is een Nederlands schilder, wandschilder, beeldhouwer, graficus en textielkunstenaar. Zij kreeg haar opleiding aan de Academie voor beeldende kunsten in Djokjakarta, Indonesië. Arty Grimm is werkzaam in Acquoy (Geldermalsen).
Over haar werk:
“Mijn werk representeert mijn wereld. Het gaat vooral om de beleving. Ik werk zonder vooropgezet plan, zonder schets of ondertekening, maar begin gelijk met schilderen. Uit literatuur put ik mijn inspiratie.”
bron: www.antiekenzilver.nl

Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Arty Grimm (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1193 verkochte items
Alle items van deze verkoper (113)
38.5 cm
48.5 cm
16 cm
26 cm
Starttijd22-3-2024 om 21:09
Eindtijd31-3-2024 om 22:32
Openingsbod € 30
ObjectlocatiePurmerend,  Nederland