Aseda - cobalt blauw diabolo vaasje - Verkocht

Aseda - cobalt blauw diabolo vaasje kopen? Bied vanaf 15!
Aseda - cobalt blauw diabolo vaasje kopen? Bied vanaf 15!Aseda - cobalt blauw diabolo vaasje kopen? Bied vanaf 15!Aseda - cobalt blauw diabolo vaasje kopen? Bied vanaf 15!
  • Ongespecificeerd
TypeDesign

Mooi diabolo vormig cobalt blauw glazen vaasje met blank glazen voet. Uitgevoerd bij Aseda Glasbruk uit Zweden in de jaren'60. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:09-12-2016 om 10:31
Eindtijd:23-12-2016 om 10:31
bakkerannelies
18 dec. / 23:27
€ 15