Astrid Engels - Horses and flowers

Astrid Engels - Horses and flowers kopen? Bied vanaf 50!
Astrid Engels - Horses and flowers kopen? Bied vanaf 50!Astrid Engels - Horses and flowers kopen? Bied vanaf 50!Astrid Engels - Horses and flowers kopen? Bied vanaf 50!Astrid Engels - Horses and flowers kopen? Bied vanaf 50!Astrid Engels - Horses and flowers kopen? Bied vanaf 50!Astrid Engels - Horses and flowers kopen? Bied vanaf 50!Astrid Engels - Horses and flowers kopen? Bied vanaf 50!
  • Astrid Engels (1941)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 45 cm (h x b)
Lijst84 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125

Sfeervolle steendruk (litho) van Astrid Engels Ingelijst in 3 cm brede matzilver aluminium lijst met een licht passe-partout. Oplage is 125, volgnummer 16. Met de hand gesigneerd. Deze steendruk is uit 2001.
Galeriewaarde € 750,00

Astrid Engels (1941)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Havik48

Lid sinds 2021
31 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
65 cm
84 cm
45 cm
55 cm
Sluit over 5d 0u 39m 34s
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:29-09-2022 om 11:16
Eindtijd:08-10-2022 om 22:55