Ati Lichtveld - Labyrinth - Verkocht

Ati Lichtveld - Labyrinth kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Ati Lichtveld - Labyrinth kopen? Bied vanaf 60!Ati Lichtveld - Labyrinth kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1042)
  • Ati Lichtveld (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekGemengde Druktechniek
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk van Lichtveld in goede conditie. Het werk is gemaakt op japanspapier met zichtbare vezels erin. Aan de rechter kant in het wit buiten de prent wat licht golven. Bij gebruik van passe partout heeft dit geen hinder in het beeld. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
U kunt het werk ook laten opslaan in onze speciale opslagruimte en het in een later stadium ophalen.

Ati Lichtveld (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
63 cm
85 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-03-2022 om 10:35
Eindtijd:03-06-2022 om 18:45
NelissenJan
03 jun. / 18:39
€ 65