Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets - Verkocht

Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets kopen? Bied vanaf 1!Axel de Savornin Lohman - Paard en meisje in de duinen - Ets kopen? Bied vanaf 1!
  • Axel de Savornin Lohman (1903-1970)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Proefdruk
Stijl Klassiek
Onderwerp Dieren
Afmetingen 27.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Ets door Axel Savornin Lohman
Voorstelling van een paard en een meisje in de duinen
Losbladig, beeldmaat 27.5x37, bladmaat 47x50
Niet gesigneerd
Afgedrukt onder toezicht van S.Hartz
Authenticiteit volledig gegarandeerd
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Axel de Savornin Lohman (1903-1970)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  lenteman
413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (83)
37 cm
27.5 cm