Banksy - Badmeaninggood vol. 4 door Scratch Perverts- Ingelijst - Verkocht

Banksy - Badmeaninggood vol. 4 door Scratch Perverts- Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Vinyl

Banksy - Badmeaninggood vol. 4 door Scratch Perverts- Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Banksy - Badmeaninggood vol. 4 door Scratch Perverts- Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Banksy - Badmeaninggood vol. 4 door Scratch Perverts- Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Banksy (1974)
Type kunstwerkVinyl
Jaartal2003
TypeLP
StijlHip Hop
UitgaveOverig
Badmeaninggood, vol. 4 met een selectie door Scratch Perverts. De hoes is ontworpen door Banksy.

℗ & © 2003 Whoa Music & Ultimate Dilemma / Mushroom Records (UK) Ltd.
Ultimate Dilemma ‎– UDR LP 021

Deze LP is afkomstig uit een collectie LP’s met covert art. Een groot deel van deze Record Cover Art collectie is in 2015 tentoongesteld bij SCHUNK in Heerlen, een grote overzichtstentoonstelling Record Cover Art met platenhoezen van beroemde kunstenaars. Veel hoezen zijn ook gesigneerd door de betreffende kunstenaar. Deze zijn zo verzameld, niet zelden door openingen van exposities te bezoeken en de kunstenaar te vragen om een signatuur. Diverse hoezen zijn ook opgenomen in het begeleidende boek Visual Vinyl uit 2015.

Herkomst: Private collectie, Nederland.

Afmetingen lijst: 53 x 73 cm.

Bezichtigen: Heeft u interesse in het werk? Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op afspraak op de vestiging van Kunstveiling in Amstelveen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur. Neemt u hiervoor contact met ons op.

ConditieGoed (G+/G)
Gebruikssporen/slijtage aan de hoes, vooral de onderste rand van de hoes is behoorlijke gesleten. Deze record(cover) is ingelijst t.b.v. een expositie. Bij het uitnemen uit de lijst/passe-partout kunnen er beschadigingen op de achterkant ontstaan c.q. zitten.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd14-6-2021 om 15:48
Eindtijd27-6-2021 om 19:10
Biedingen (30)