| BANKSY - 1 (één) FRAME MET 2 X STEMPEL ПТН ПТХ! FCK PTN! Op de postzegel staat een tekening van een Oekraïense soldaat die de middelvinger opsteekt naar de 'Moskva'. Het speciale poststempel bij de postzegel toont de contouren van Slangeneiland. Daar, en op de bijpassende envelop, staat het begin van het gezegde dat zeer populair is geworden. Op 12 april 2022 bracht Ukrposhta de postzegels "Russisch oorlogsschip, ga…!" in omloop, die op artistieke wijze de eerste dagen van de Russische militaire agressie tegen Oekraïne weergaven en een van de helderste pagina's van verzet van het Oekraïense leger tegen de bezetter. aangeboden om zich over te geven. De volgende dag nadat de postzegels in omloop waren gebracht - op 13 april - werd bekend over de succesvolle operatie van de strijdkrachten van Oekraïne, waardoor het vlaggenschip van de Russische Zwarte Zeevloot op 14 april werd beschadigd en zonk. , 2022.
TAG: Oorlog in Oekraïne, Street Art, stof, gesigneerd, Matt Gondek, Banksy, Swoon, Vhils (Alex Farto), Felipe Pantone, Bordalo, Obey Giant (Shepard Fairey), Diaz, Murakami, Kaws, JonOne, Ben Eine, Pure Evil, Ludo, Rero, C215, Jef Aerosol, Orlinski, Ernest Pignon, Atari, Panier, Koons, Vu, Ron, Shrigley, Os Gemeos, Seth, Basquiat, D*Face, Fin Dac, Invader, Whatshisname, Chevrier, Blek le rat, Snik, Speedy Graphito, Dran, Goin, Alessio B, Arsham, Faile, Eelus, Brainwash, JR, Findac, Monopoly, Christo, Juce Gace, Suketchi, Add Fuel, Hopare, Smith, Aiiroh, Gregos, Cope2, Dillon Boy , Parscha, Munday, Falco, Utopia, Og Slick, Cattelan, Freeny, Fake, Pichiavo Pichi Avo, Imbue, BearBrick, Icy & Sot, 2fast, Shaka, Levalet, Skim, El pez, Hopper, Mesnager, Christo, Jeanne Claude, Cristo Christo en Jeanne Claude, Natale, Natale, Regalo, Chrito en Jeanne Claude, séraiva, martin whatson, saw, turner, doodle, onemizer, wxyz, nomen, lagasse, art vladi, james rizzi, angel ortiz, robert indiana, damien hirst , Andy Warhol, yayoi kusama, jantzen, riollet, gio ponti, ibahim dans, boek, ingelijst, faccincani, aubertin, lego, kostabi, Banksy, Walled off, Palestina, Dismaland, Di Faced Tenner, Peckham rock, Wall and Piece, Banksy , Love Welcome, Colston, Bristol, Companion, Weapons of mass distraction, Steve Lazarides, Ruwe oliën, Ansichtkaarten, Vakantie, Vinyl, Figuur, Pop Art, verpakt, london mastaba, drijvende dokken, Welkom, Mat, lake iseo, lake, como , Italië, Italië, De poorten, New York, Gehulde bomen, Reichstag, Paraplu's, De gehulde pont neuf, Omringde eilanden, Gehulde paden, Huidig hek, Oceaanfront, Valleigordijn, Pakje kubieke meters, muur van olievaten, op de rivier, Christo Christo Jeanne, Mastaba, Abu Dhabi, Wrapped Coast, Sydney, Bern, Wrapped Kunsthalle, pakket, Christo kruiwagen, paraplu, Japan, Verenigde Staten, geel, ondertekend, paarse showcase, leeuwerik, Duits, Berlijn, Rijksdag, Christo, Rivierfront , Arkansas, Colorado, Wit, Rio Grande, New Mexico, Verpakken, Paket, Empaquetage, Stof, Touw, Touw, Collectie, Documenta IV, Kassel, Vestibule, Sydney, Australië, Californië, Japan, Geel, Blauw, Ibaraki, VS, Los Angeles, Tejon Pass, Zwitsers, museum, verpakking, polyethyleen, Berlijn, Duits, Arc de Triomphe, Parijs, polypropyleen stof, aluminium, touw, Michael S. Cullen, Wolfgang en Sylvia Volz en Roland Specker, zilveren stof, gemodelleerd door blauw touwen, Duomo, Piazza, Italia, Italia, Vittorio Emanuele, olie, vaten, ferro, cortina, rue, visconti, 1962, borondo, loretto, rollator, kaf één, jace, ram, froquet, bont, elmago, XTC, wet. Lagasse, tox art labs, faudemer, VS, centraal park, poorten, staal, geweer, Colorado, valleigordijn, esp, guemy, gulak, festin, hambleton, rizzi, sachs, britto, winkelfrontproject, rosa, moma, museum van moderne kunst, Parijs, Frankrijk, rood touw, recyclebaar polypropyleen, Centre Pompidou, Javacheff, panelen van saffraanstof, Rome, muur, Romeins, Veneto, villa, burgerlijk, miami, Biscayne Bay, Florida, strand, Omringde eilanden, glanzende stof, eilanden , roze stof, Verenigde Arabische Emiraten, Liwa woestijn, polyester stof, Fondation Beyeler, Basel, kunst, print, vinyl, limited edition, offset, litho, propaganda, Obama, Marianne, Dismaland Bemusement Park, Weston-super-Mare, Rocky Mountains Verenigde Staten, Missouri, Kansas, losse Jacob, saffraan nylon stof, Tokyo, verpakte blikjes, inwikkeling, flessen, vaten, San Francisco, Stille Oceaan, zware witte nylon stof, koordstaal, luxe, prada, dior, louis vuitton, givechy fendi, gucci, ysl, saint laurean, rolex, patek philippe, audemars piguet, daytona, lux, nautilus, onderzeeër, gmt, hermes, richard mille, porsche, ferrari, spider man, asterix, tintin, kartell, eames, artifort, flos ERA |