Banksy - Banksy (1974) - FCK PTN Banksy framed - 2023

Banksy - Banksy (1974) - FCK PTN Banksy framed - 2023 kopen? Bied vanaf 180!
Banksy - Banksy (1974) - FCK PTN Banksy framed - 2023 kopen? Bied vanaf 180!Banksy - Banksy (1974) - FCK PTN Banksy framed - 2023 kopen? Bied vanaf 180!Banksy - Banksy (1974) - FCK PTN Banksy framed - 2023 kopen? Bied vanaf 180!Banksy - Banksy (1974) - FCK PTN Banksy framed - 2023 kopen? Bied vanaf 180!Banksy - Banksy (1974) - FCK PTN Banksy framed - 2023 kopen? Bied vanaf 180!Banksy - Banksy (1974) - FCK PTN Banksy framed - 2023 kopen? Bied vanaf 180!Banksy - Banksy (1974) - FCK PTN Banksy framed - 2023 kopen? Bied vanaf 180!Banksy - Banksy (1974) - FCK PTN Banksy framed - 2023 kopen? Bied vanaf 180!
  • Banksy (1974)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2022
TechniekFotocollage
StijlStreet Art
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst24 x 22 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Oplage1000
FRAME, briefkaart en stempel met annulering PTN PNH Poetin Go FCK Banksy Ukrposhta OEKRAÏNE
Twee complete sets met de populairste oorlogszegels en ansichtkaarten in Oekraïne.

Eén postzegelset in beperkte oplage bevatte een muurschildering van Banksy, die was gemaakt op een van de verwoeste civiele gebouwen in de stad Borodyanka, in de regio Kiev. De graffiti toont een persoon die lijkt op de Russische president Vladimir Poetin, die bij judo wordt verslagen door een kleine jongen.
In de linkerbenedenhoek van de postzegel staan ​​zes letters - een bekende obscene zin over de Russische leider - "ПТН ПНХ" (FCK PTN)
Banksy's werk wordt een metafoor genoemd voor het Oekraïense verzet tegen Russische agressie. Het symboliseert de heroïsche strijd van het Oekraïense volk tegen Rusland voor hun onafhankelijkheid en vrijheid.
In totaal heeft deze wereldberoemde kunstenaar 7 van zijn graffiti achtergelaten tijdens de oorlog in Oekraïne.

Nog een postzegel en ansichtkaart ter herdenking van de vernietiging van het vlaggenschip van de kruiser “Moskva” van de Zwarte Zeevloot door het Oekraïense leger.

Het was dit vlaggenschip van de Russische vloot dat het kleine garnizoen van het Oekraïense Slangeneiland aanviel. Maar later werd het door het Oekraïense leger tot zinken gebracht, waarna het Slangeneiland werd bevrijd. Het was de eerste grote overwinning van het Oekraïense leger, die de Oekraïners inspireerde om door te vechten.
Deze postzegel werd in 2022 erkend als de beste postzegel ter wereld.

Stel "ПТН ПНХ! (FCK PTN!)" in
1x blokstempels
1x ansichtkaart
1 envelop

Set «Russisch oorlogsschip … KLAAR! Dood aan de vijanden!»
1x blokstempels F
1x blokstempels W
1x ansichtkaart
1x envelop
1x stickerblok
BANKSY - 1 (één) FRAME MET 2 X STEMPEL ПТН ПТХ! FCK PTN!
Op de postzegel staat een tekening van een Oekraïense soldaat die de middelvinger opsteekt naar de 'Moskva'. Het speciale poststempel bij de postzegel toont de contouren van Slangeneiland. Daar, en op de bijpassende envelop, staat het begin van het gezegde dat zeer populair is geworden.
Op 12 april 2022 bracht Ukrposhta de postzegels "Russisch oorlogsschip, ga…!" in omloop, die op artistieke wijze de eerste dagen van de Russische militaire agressie tegen Oekraïne weergaven en een van de helderste pagina's van verzet van het Oekraïense leger tegen de bezetter. aangeboden om zich over te geven. De volgende dag nadat de postzegels in omloop waren gebracht - op 13 april - werd bekend over de succesvolle operatie van de strijdkrachten van Oekraïne, waardoor het vlaggenschip van de Russische Zwarte Zeevloot op 14 april werd beschadigd en zonk. , 2022.

TAG: Oorlog in Oekraïne, Street Art, stof, gesigneerd, Matt Gondek, Banksy, Swoon, Vhils (Alex Farto), Felipe Pantone, Bordalo, Obey Giant (Shepard Fairey), Diaz, Murakami, Kaws, JonOne, Ben Eine, Pure Evil, Ludo, Rero, C215, Jef Aerosol, Orlinski, Ernest Pignon, Atari, Panier, Koons, Vu, Ron, Shrigley, Os Gemeos, Seth, Basquiat, D*Face, Fin Dac, Invader, Whatshisname, Chevrier, Blek le rat, Snik, Speedy Graphito, Dran, Goin, Alessio B, Arsham, Faile, Eelus, Brainwash, JR, Findac, Monopoly, Christo, Juce Gace, Suketchi, Add Fuel, Hopare, Smith, Aiiroh, Gregos, Cope2, Dillon Boy , Parscha, Munday, Falco, Utopia, Og Slick, Cattelan, Freeny, Fake, Pichiavo Pichi Avo, Imbue, BearBrick, Icy & Sot, 2fast, Shaka, Levalet, Skim, El pez, Hopper, Mesnager, Christo, Jeanne Claude, Cristo Christo en Jeanne Claude, Natale, Natale, Regalo, Chrito en Jeanne Claude, séraiva, martin whatson, saw, turner, doodle, onemizer, wxyz, nomen, lagasse, art vladi, james rizzi, angel ortiz, robert indiana, damien hirst , Andy Warhol, yayoi kusama, jantzen, riollet, gio ponti, ibahim dans, boek, ingelijst, faccincani, aubertin, lego, kostabi, Banksy, Walled off, Palestina, Dismaland, Di Faced Tenner, Peckham rock, Wall and Piece, Banksy , Love Welcome, Colston, Bristol, Companion, Weapons of mass distraction, Steve Lazarides, Ruwe oliën, Ansichtkaarten, Vakantie, Vinyl, Figuur, Pop Art, verpakt, london mastaba, drijvende dokken, Welkom, Mat, lake iseo, lake, como , Italië, Italië, De poorten, New York, Gehulde bomen, Reichstag, Paraplu's, De gehulde pont neuf, Omringde eilanden, Gehulde paden, Huidig hek, Oceaanfront, Valleigordijn, Pakje kubieke meters, muur van olievaten, op de rivier, Christo Christo Jeanne, Mastaba, Abu Dhabi, Wrapped Coast, Sydney, Bern, Wrapped Kunsthalle, pakket, Christo kruiwagen, paraplu, Japan, Verenigde Staten, geel, ondertekend, paarse showcase, leeuwerik, Duits, Berlijn, Rijksdag, Christo, Rivierfront , Arkansas, Colorado, Wit, Rio Grande, New Mexico, Verpakken, Paket, Empaquetage, Stof, Touw, Touw, Collectie, Documenta IV, Kassel, Vestibule, Sydney, Australië, Californië, Japan, Geel, Blauw, Ibaraki, VS, Los Angeles, Tejon Pass, Zwitsers, museum, verpakking, polyethyleen, Berlijn, Duits, Arc de Triomphe, Parijs, polypropyleen stof, aluminium, touw, Michael S. Cullen, Wolfgang en Sylvia Volz en Roland Specker, zilveren stof, gemodelleerd door blauw touwen, Duomo, Piazza, Italia, Italia, Vittorio Emanuele, olie, vaten, ferro, cortina, rue, visconti, 1962, borondo, loretto, rollator, kaf één, jace, ram, froquet, bont, elmago, XTC, wet. Lagasse, tox art labs, faudemer, VS, centraal park, poorten, staal, geweer, Colorado, valleigordijn, esp, guemy, gulak, festin, hambleton, rizzi, sachs, britto, winkelfrontproject, rosa, moma, museum van moderne kunst, Parijs, Frankrijk, rood touw, recyclebaar polypropyleen, Centre Pompidou, Javacheff, panelen van saffraanstof, Rome, muur, Romeins, Veneto, villa, burgerlijk, miami, Biscayne Bay, Florida, strand, Omringde eilanden, glanzende stof, eilanden , roze stof, Verenigde Arabische Emiraten, Liwa woestijn, polyester stof, Fondation Beyeler, Basel, kunst, print, vinyl, limited edition, offset, litho, propaganda, Obama, Marianne, Dismaland Bemusement Park, Weston-super-Mare, Rocky Mountains Verenigde Staten, Missouri, Kansas, losse Jacob, saffraan nylon stof, Tokyo, verpakte blikjes, inwikkeling, flessen, vaten, San Francisco, Stille Oceaan, zware witte nylon stof, koordstaal, luxe, prada, dior, louis vuitton, givechy fendi, gucci, ysl, saint laurean, rolex, patek philippe, audemars piguet, daytona, lux, nautilus, onderzeeër, gmt, hermes, richard mille, porsche, ferrari, spider man, asterix, tintin, kartell, eames, artifort, flos
ERA
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 46,80

Banksy (1974)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Fiba
Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
22 cm
24 cm
22 cm
24 cm
Starttijd15-4-2024 om 14:06
Eindtijd21-4-2024 om 20:48
Openingsbod € 180
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDe haan,  België