Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
Imanol Marrodán - Bilbao 30/09/2010 15:22u. (Identity Promises-serie)
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Varia |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 14 x 11 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
uiterst zeldzaam Banksy "olifant in de kamer" lithografie print van zijn uitverkocht "Barely Legal" solo show in LA. Zeer zeldzaam item. Dit object is een authentiek item en overgenomen op de Banksy "barely legal" show in LA op de eerste dag van de show. Op de eerste dag van de show werden de mini prints op zware karton. Deze hier voor veiling is een van hen. Één de tweede dag ze regelmatig xerox papier gebruikt voor de "olifant in de kamer" mini prints. Angelina Jolie is gegaan op een £200.000 spree op een tentoonstelling door Britse 'guerrilla' kunstenaar Banksy kopen. Jolie, die aanwezig waren op de opening in Los Angeles met echtgenoot Brad Pitt, besteedde £120.000 aan een schilderij genaamd picknick. Bristol komaf Banksy tentoonstelling sloeg de krantekoppen deze week toen een live olifant, besproeid met niet-giftige verf als onderdeel van het display, schoon werd geschrobd nadat dieren activisten geklaagd. Kaarten uitgedeeld bij de opening van de Barely Legal tentoonstelling lezen: ' is er een olifant in de kamer. En we nooit over praten. ' De spreekwoordelijke olifant was wereldwijde armoede. Dimensions: 14x11 cm Type: Litograph print Wordt verzekerd verstuurd | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gent, België |
Objectlocatie | Gent, België |
Starttijd | 22-4-2022 om 23:35 |
Eindtijd | 29-4-2022 om 22:27 |