Banksy - Di-Faced tenner - Verkocht

Banksy - Di-Faced tenner kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Banksy - Di-Faced tenner kopen? Bied vanaf 1!Banksy - Di-Faced tenner kopen? Bied vanaf 1!Banksy - Di-Faced tenner kopen? Bied vanaf 1!Banksy - Di-Faced tenner kopen? Bied vanaf 1!Banksy - Di-Faced tenner kopen? Bied vanaf 1!
  • Banksy (1974)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal2004
TechniekVaria
StijlStreet Art
Afmetingen8 x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

 BANKSY (1974 -*)

Di-Faced tenner, 2004
Orignele Di-Faced £10 gemaakt door Banksy voor de Notting Hill Carnival, 2004
In perfecte conditie met minimale gebruikssporen.

Inclusief certificaat.

Goede conditie

Banksy (1974)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  BudgetArt
0 verkochte items
14.5 cm
8 cm