Het schilderij komt uit mijn voorouderlijke lijn. Achterop staat de naam van een oudtante en het jaartal 1937. Het kan zijn dat zij het zelf heeft aangekocht of dat zij het heeft geërfd.
Het hing vervolgens in het huis van mijn ouders. Een vergelijkbare gemberpot stond er altijd bij. Deze pot mag de koper hebben, ik doe daar verder niets meer mee.
Er zit geen lijst om, die zat er wel om maar ik denk dat er stukjes vanaf waren en dat deze daarom is verwijderd.
In 2017 (19-03-2017) is het schilderij getaxeerd, ik kan helaas niet vertellen door wie want over die gegevens beschik ik niet. Het schilderij is toen getaxeerd op € 1000,-
Voor meer informatie over de kunstenaar : https://baruch-laguna.nl
Goed
Het schilderij is bijna 100 jaar oud. Er zitten geen zichtbare beschadigingen op, voor zover ik dat kan bekijken. Ik vind het schilderij zonder lijst leuker dan met lijst, maar dat is natuurlijk puur persoonlijk.
koeriersdienst