Bas Meerman - Interbellum - Verkocht

Bas Meerman - Interbellum kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Bas Meerman - Interbellum kopen? Bied vanaf 150!Bas Meerman - Interbellum kopen? Bied vanaf 150!Bas Meerman - Interbellum kopen? Bied vanaf 150!Bas Meerman - Interbellum kopen? Bied vanaf 150!
  • Bas Meerman (1970)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst67 x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26/39
Vrouw die zich opmaakt.
Van oorsprong SBK Amsterdam. Sinds 2009 privécollectie.

Bas Meerman (1970)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  FransB
Lid sinds 2020
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
82 cm
67 cm
60 cm
45 cm

ObjectlocatieMaarssen,  Nederland
Starttijd27-1-2021 om 14:09
Eindtijd27-6-2021 om 16:37