Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage - Verkocht

Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!
  • Bep Toscani (1940)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage39/70

Leuk klein werk van Bep Toscani. Elke zeefdruk is weer anders vanwege het gebruik

van collage. In zeer goede staat !
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland
Binnen Nederland € 9,00

ObjectlocatieNieuwegein,  Nederland
Starttijd26-7-2019 om 10:40
Eindtijd4-8-2019 om 19:51