Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage - Verkocht

Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!
Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!Bep Toscani - Z.T. / Zeefdruk en collage kopen? Bied vanaf 15!
  • Bep Toscani (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage39/70

Leuk klein werk van Bep Toscani. Elke zeefdruk is weer anders vanwege het gebruik

van collage. In zeer goede staat !

Bep Toscani (1940)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Chouba
FA. (9)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
19 cm
25 cm
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:26-07-2019 om 10:40
Eindtijd:04-08-2019 om 19:51
Kelderkoorts
02 aug. / 10:42
€ 15