Berend Adrianus Bongers - Prachtige krijttekening, havengezicht

Berend Adrianus Bongers - Prachtige krijttekening, havengezicht kopen? Bied vanaf 200!
Berend Adrianus Bongers - Prachtige krijttekening, havengezicht kopen? Bied vanaf 200!Berend Adrianus Bongers - Prachtige krijttekening, havengezicht kopen? Bied vanaf 200!Berend Adrianus Bongers - Prachtige krijttekening, havengezicht kopen? Bied vanaf 200!Berend Adrianus Bongers - Prachtige krijttekening, havengezicht kopen? Bied vanaf 200!Berend Adrianus Bongers - Prachtige krijttekening, havengezicht kopen? Bied vanaf 200!Berend Adrianus Bongers - Prachtige krijttekening, havengezicht kopen? Bied vanaf 200!
  • Berend Adrianus Bongers (1866-1949)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst57 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige krijttekening van B.A.Bongers
Havengezicht, waarschijnlijk Rotterdam
Perfecte staat
Recent ingelijst door erkende lijstenmaker
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Driebergen, Nederland

Berend Adrianus Bongers (1866-1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  MaritNL
Lid sinds 2017
0 verkochte items
73 cm
57 cm
46 cm
30 cm
Starttijd13-9-2020 om 17:29
Eindtijd25-9-2020 om 22:36
Openingsbod € 200
ObjectlocatieDriebergen,  Nederland