Bernd Hauck - Bernd Hauck, Mooie kleurenets, Vuurtoren op het eiland Hiddensee. - Verkocht

Bernd Hauck, Mooie kleurenets, Vuurtoren op het eiland Hiddensee. kopen? Bied vanaf 29!
Grafiek (handgesigneerd)

Bernd Hauck, Mooie kleurenets, Vuurtoren op het eiland Hiddensee. kopen? Bied vanaf 29!Bernd Hauck, Mooie kleurenets, Vuurtoren op het eiland Hiddensee. kopen? Bied vanaf 29!Bernd Hauck, Mooie kleurenets, Vuurtoren op het eiland Hiddensee. kopen? Bied vanaf 29!
  • Bernd Hauck (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bernd Hauck

Zeer fraaie kleurenets van de vuurtoren op het eiland Hiddensee. Deze toren werd in 1888 in gebruik genomen. Aan de onderkant van de ets ziet men de Westelijke contouren van het vaste land waarnaast het eiland zich bevindt.

Materiaal: Kleurenets op geschept papier.

Afmetingen zuurvrij passe-partout: 30 x 24 cm.

Afmetingen beeld: 15 x 10 cm.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Oplage: 93/480.

Jaar: niet bij mij bekend.

Conditie: In uitstekende staat.

Tijdens het nemen van de foto's bewoog de toren een beetje.

Verzending: Door Post.nl met Track and Trace. Nederland € 12,50  Naar België  € 17,50.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorschoten, Nederland

Bernd Hauck (1950)

Duits Duits

Geplaatst door  char
0 verkochte items

ObjectlocatieVoorschoten,  Nederland
Starttijd16-2-2017 om 13:31
Eindtijd21-2-2017 om 21:31