Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bernd Hauck
Zeer fraaie kleurenets van de vuurtoren op het eiland Hiddensee. Deze toren werd in 1888 in gebruik genomen. Aan de onderkant van de ets ziet men de Westelijke contouren van het vaste land waarnaast het eiland zich bevindt.
Materiaal: Kleurenets op geschept papier.
Afmetingen zuurvrij passe-partout: 30 x 24 cm.
Afmetingen beeld: 15 x 10 cm.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Oplage: 93/480.
Jaar: niet bij mij bekend.
Conditie: In uitstekende staat.
Tijdens het nemen van de foto's bewoog de toren een beetje.
Verzending: Door Post.nl met Track and Trace. Nederland € 12,50 Naar België € 17,50.