Bill Meyer - And god saw the light, that it was good - Verkocht

Bill Meyer - And god saw the light, that it was good kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Bill Meyer - And god saw the light, that it was good kopen? Bied vanaf 10!Bill Meyer - And god saw the light, that it was good kopen? Bied vanaf 10!
  • Bill Meyer (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen50 x 100 cm (h x b)
itemOptions.framed.null.label60 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Maten indicatief
Maten indicatie
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 7,00

Bill Meyer (1942)

Australisch Australisch

Geplaatst door  Jorisgdh
Lid sinds 2020
0 verkochte items
110 cm
60 cm
100 cm
50 cm

ObjectlocatieDen Bosch,  Nederland
Starttijd11-12-2020 om 12:37
Eindtijd18-12-2020 om 22:16