Bill Meyer - And god saw the light, that it was good - Verkocht

Bill Meyer - And god saw the light, that it was good kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Bill Meyer - And god saw the light, that it was good kopen? Bied vanaf 10!Bill Meyer - And god saw the light, that it was good kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Jorisgdh

Lid sinds 2020
2 verkochte items
  • Bill Meyer (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Maten indicatief

Maten indicatie

Bill Meyer (1942)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Jorisgdh

Lid sinds 2020
2 verkochte items
110 cm
60 cm
100 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 12:37
Eindtijd:18-12-2020 om 22:16
takamine
18 dec. / 22:10
€ 10