Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Dirkje Kuik - VROUWENPORTRET VENETIË
Schilder : Petrus Theodorus Immink (1930-1989)
Titel/Voorstelling : polderlandschap Waterland (NH)
Medium / Techniek :olieverf op doek
Maten : 80 x 70 cm (doek) en 90 x 80 cm ( ingelijst )
Gesigneerd : rechtsonder
Conditie : goed
Starttijd | 21-8-2015 om 14:51 |
Eindtijd | 4-9-2015 om 21:01 |