Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bruno Bruni.
Bijzonder spannend en krachtig Itaiaans werk.
Het werk van deze Italiaanse kunstenaar is subliem en werkelijk elk detail is tot op de tiende millimeter in beeld gebracht.
Titel: Il Padrino.
Materiaal: Originele pigmentdruk op zwaar handgemaakt katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 45 cm.
Afmetingen beeld: 45 x 34 cm.
Signatuur: m.o. Handgesigneerd.
Jaar: 2017.
Conditie: In zeer goede staat.
Verzending: Aangetekend door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België: € 20,-