David Leviathan - Mann in ausdrucksstarker Pose - Lithographie A.P. mit persönlicher Widmung
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (Hellblau mit Silber)
Jean Paul Vroom - Mädchen mit Diabolo - Radierung
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Bruno Bruni.
Bijzonder spannend en krachtig Itaiaans werk.
Het werk van deze Italiaanse kunstenaar is subliem en werkelijk elk detail is tot op de tiende millimeter in beeld gebracht.
Titel: Il Padrino.
Materiaal: Originele pigmentdruk op zwaar handgemaakt katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 45 cm.
Afmetingen beeld: 45 x 34 cm.
Signatuur: m.o. Handgesigneerd.
Jaar: 2017.
Conditie: In zeer goede staat.
Verzending: Aangetekend door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België: € 20,-