Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho COVO Handgesigneerd. - Verkocht

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho COVO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Bruno Bruni (1935)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer bijzondere kleurenoffset-litho van Bruno Bruni.
Afmeting blad  90x105 cm  in perfecte staat.
Handgesigneerd.
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 11,95

Bruno Bruni (1935)

Italiaans Italiaans Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Hans1951
349 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
105 cm
90 cm