Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho COVO Handgesigneerd. - Verkocht

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho COVO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!
  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer bijzondere kleurenoffset-litho van Bruno Bruni.
Afmeting blad  90x105 cm  in perfecte staat.
Handgesigneerd.

Bruno Bruni (1935)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
105 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:21-03-2019 om 09:00
Eindtijd:28-03-2019 om 22:15
Omzer
24 mrt. / 15:01
€ 45