Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd. - Verkocht

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

2007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (59)
  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenoffset-litho van Bruno Bruni.

Afmeting werk  90 x 80 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(17)
FA. (34)

2007 verkochte items
80 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-12-2020 om 19:18
Eindtijd:01-01-2020 om 20:36
SandraPeeters
30 dec. / 21:24
€ 55