Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho SOLITUDE Handgesigneerd. - Verkocht

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho SOLITUDE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Bruno Bruni (1935)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen130 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Onwaarschijnlijk mooie kleurenoffset-litho van Bruno Bruni.

Afmeting blad  130 x 95 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 22,50
Naar Duitsland € 22,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

ObjectlocatieSNEEK,  Nederland
Starttijd7-12-2021 om 12:38
Eindtijd14-12-2021 om 21:27