C.A. Hemert, Kleurenets, Hofje van Loo te Haarlem - Verkocht

C.A. Hemert, Kleurenets, Hofje van Loo te Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

C.A. Hemert, Kleurenets, Hofje van Loo te Haarlem kopen? Bied vanaf 55!C.A. Hemert, Kleurenets, Hofje van Loo te Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze kleurenets is ook nog bewerkt met verf (bloemenveldjes).

Afmetingen: 25 x 39 cm en 37,5 x 52 cm inclusief lijst.

De ets zit achter glas en is in perfecte staat.

Ophalen of verzenden.

De verzendkosten zijn € 8,50 voor een standaard pakket

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Jansonius
30 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)