C.A. Hemert, Kleurenets, Hofje van Loo te Haarlem - Verkocht

C.A. Hemert, Kleurenets, Hofje van Loo te Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
C.A. Hemert, Kleurenets, Hofje van Loo te Haarlem kopen? Bied vanaf 55!C.A. Hemert, Kleurenets, Hofje van Loo te Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
  • Ongespecificeerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze kleurenets is ook nog bewerkt met verf (bloemenveldjes).

Afmetingen: 25 x 39 cm en 37,5 x 52 cm inclusief lijst.

De ets zit achter glas en is in perfecte staat.

Ophalen of verzenden.

De verzendkosten zijn € 8,50 voor een standaard pakket

Ongespecificeerd

Geplaatst door  Jansonius
FA. (1)

66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:12-08-2014 om 15:00
Eindtijd:26-08-2014 om 15:00
Biedingen (2)
ISJ
24 aug. / 19:48
€ 60
Kunstkijker
24 aug. / 18:49
€ 55