Chaja Wong Chung - Caja Wong - Funny Bird - Verkocht

Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!Caja Wong - Funny Bird kopen? Bied vanaf 1!
  • Chaja Wong Chung (1972)
TypeBeeld / Object

Vrolijke sculptuur van de Nederlandse kunstenares Caja Wong-Chung; getiteld Funny Bird.

Handbeschilderd en handgesigneerd.

Formaat: 42 x 13 cm.

Techniek: Acrylverf op gietsteen.

Gewicht: circa 5 kilo

Wordt geleverd met certificaat van echtheid.

Sculptuur heeft kleine beschadiging aan onderzijde (zie foto); Deze beschadiging is niet zichtbaar wanneer sculptuur rechtop staat.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuid-beijerland, Nederland

ObjectlocatieZuid-Beijerland,  Nederland
Starttijd20-5-2018 om 21:22
Eindtijd3-6-2018 om 21:22
Biedingen (15)