Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi tweeluik, ingekleurde ets van Carla Kleekamp (Den Haag 1937).
Titel: Jona
oplage 2/10
gesigneerd met potlood op de voorzijde.
Formaat etsen: 32 x 16 cm
Formaat lijst: 53 x 68 cm
Ingelijst met ontspiegelend glas. Het werk ik in zeer goede conditie.
De rechter ets zit los in het passepartout en is een beetje verschoven.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerhugowaard, Nederland |
Objectlocatie | Heerhugowaard, Nederland |
Starttijd | 14-5-2018 om 12:11 |
Eindtijd | 21-5-2018 om 20:11 |