Casper Faassen - Staand naakt - Verkocht

Casper Faassen - Staand naakt kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Casper Faassen - Staand naakt kopen? Bied vanaf 150!Casper Faassen - Staand naakt kopen? Bied vanaf 150!Casper Faassen - Staand naakt kopen? Bied vanaf 150!Casper Faassen - Staand naakt kopen? Bied vanaf 150!Casper Faassen - Staand naakt kopen? Bied vanaf 150!
  • Casper Faassen (1975)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2003
Techniek Zeefdruk
Drager Papier
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 75 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50/100
Casper Faassen is een uitzonderlijk talent in de Nederlandse kunstwereld. Casper Faassen (1975) groeit op in Leiden waar hij al vroeg zijn fascinatie en bewondering voor de grote meesters en zijn passie voor het creëren ontwikkelt. Na een oriënterende periode met studie en werk besluit Casper Faassen zich in 2002 uitsluitend op zijn kunst te richten. Nog in dat zelfde jaar is de eerste expositie van Casper Faassen in Kunsthuis Leiden een feit. In het oeuvre van Casper tekent zich al vroeg een hernieuwde hedendaagse verkenning van klassieke schoonheid af.

Ref:
BA21060
Over het algemeen in goede staat.

Casper Faassen (1975)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  ArtDumay
Lid sinds 2021
31 verkochte items
54 cm
75 cm