Casper Faassen - Verstild naakt II - zeefdruk/collage - 2003

Casper Faassen - Verstild naakt II - zeefdruk/collage - 2003 kopen? Bied vanaf 195!
Casper Faassen - Verstild naakt II - zeefdruk/collage - 2003 kopen? Bied vanaf 195!Casper Faassen - Verstild naakt II - zeefdruk/collage - 2003 kopen? Bied vanaf 195!Casper Faassen - Verstild naakt II - zeefdruk/collage - 2003 kopen? Bied vanaf 195!Casper Faassen - Verstild naakt II - zeefdruk/collage - 2003 kopen? Bied vanaf 195!Casper Faassen - Verstild naakt II - zeefdruk/collage - 2003 kopen? Bied vanaf 195!
  • Casper Faassen (1975)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
StijlRomantisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Een zeer fraaie, hand bewerkte zeefdruk/collage met acrylverf van Casper Faassen.
Elk werk is uniek geworden. Gesigneerd  en genummerd (oplage 100 ex).

Casper Faassen (1975)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (53)

855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
55 cm
68 cm
Sluit over 1d 7u 18m 47s
Huidig bod€ 195
Volgend minimum bod: € 205
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-11-2022 om 23:08
Eindtijd:03-12-2022 om 20:16
mariekevdakker
24 nov. / 13:39
€ 195