Casper Johannes Kampmeijer - Naakt - Verkocht

Casper Johannes Kampmeijer - Naakt kopen? Bied vanaf 45!
Tekening / Aquarel

Casper Johannes Kampmeijer - Naakt kopen? Bied vanaf 45!Casper Johannes Kampmeijer - Naakt kopen? Bied vanaf 45!Casper Johannes Kampmeijer - Naakt kopen? Bied vanaf 45!Casper Johannes Kampmeijer - Naakt kopen? Bied vanaf 45!
  • Casper Johannes Kampmeijer (1874-1956)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1895
TechniekPotlood
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 x 46 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Klasse tekening van Casper Johannes Kampmeijer.

Niet gesigneerd , maar signed all over

Herkomst: Particuliere collectie Nederland

Zie andere geplaatste werken van deze kunstenaar
zie foto's voor conditie, vouw en bobbels met name aan de rand
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ede, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Casper Johannes Kampmeijer (1874-1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  artcol
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
46 cm
61 cm

ObjectlocatieEde,  Nederland
Starttijd15-4-2020 om 13:37
Eindtijd25-4-2020 om 20:25