FA. (2)

Cees Andriessen - zonder titel

Cees Andriessen - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Cees Andriessen - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!Cees Andriessen - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Cees Andriessen (1940)
Jaartal2003
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageXII

Verstilt werk van de Nederlandse kunstenaar Cees Andriessen, de koning van de houtdruk. Het werk is in zeer goede staat.

Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden beoordeeld en/of opgehaald in  de schatkamer van galerie Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

Pandemietip: In overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Cees Andriessen (1940)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
22 cm
30 cm
Starttijd:26-03-2022 om 11:50
Eindtijd:08-04-2022 om 21:47
Openingsbod€ 70
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland