FA. (4)

Cees Andriessen - zonder titel

Cees Andriessen - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!
Cees Andriessen - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!Cees Andriessen - zonder titel kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1053)
  • Cees Andriessen (1940)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2001
TechniekPastel/Krijt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 20.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel werk van Cees Andriessen op papier.  gesigneerd in potlood midden onder.  Het werk zit op een wit vel geplakt maar kan makkelijk los gemaakt worden zonder schade. De totale maat is 35 x 50 cm.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Cees Andriessen (1940)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
20.5 cm
29 cm
Starttijd:23-05-2022 om 14:00
Eindtijd:05-06-2022 om 21:11
Openingsbod€ 110
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingAlleen per koerier