Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Pastel/Krijt |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 20.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Origineel werk van Cees Andriessen op papier. gesigneerd in potlood midden onder. Het werk zit op een wit vel geplakt maar kan makkelijk los gemaakt worden zonder schade. De totale maat is 35 x 50 cm.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 19-4-2023 om 13:14 |
Eindtijd | 4-5-2023 om 22:30 |