Cenedese - Prachtig hoofd van een diva in Murano glas - Verkocht

Cenedese - Prachtig hoofd van een diva in Murano glas kopen? Bied vanaf 60!
Glas / Keramiek

Cenedese - Prachtig hoofd van een diva in Murano glas kopen? Bied vanaf 60!Cenedese - Prachtig hoofd van een diva in Murano glas kopen? Bied vanaf 60!Cenedese - Prachtig hoofd van een diva in Murano glas kopen? Bied vanaf 60!Cenedese - Prachtig hoofd van een diva in Murano glas kopen? Bied vanaf 60!Cenedese - Prachtig hoofd van een diva in Murano glas kopen? Bied vanaf 60!Cenedese - Prachtig hoofd van een diva in Murano glas kopen? Bied vanaf 60!Cenedese - Prachtig hoofd van een diva in Murano glas kopen? Bied vanaf 60!Cenedese - Prachtig hoofd van een diva in Murano glas kopen? Bied vanaf 60!Cenedese - Prachtig hoofd van een diva in Murano glas kopen? Bied vanaf 60!
  • Cenedese (1946)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen40 x 22 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht4900 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Prachtig dames hoofd in gekleurd Murano glas,
deze diva is in uitstekende staat,
deze fel gekleurde dame is 40 cm hoog, 22 cm breed, en onderaan 10 cm diepte,
het beeld weegt 4,9 kilogram,
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Westmalle, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 10,00
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 21,00

ObjectlocatieWestmalle,  België
Starttijd30-12-2021 om 21:59
Eindtijd9-1-2022 om 21:12
Biedingen (6)