Charles Petit - Oosterpoort Delft circa 1935 -olieverf op doek- - Verkocht

Charles Petit - Oosterpoort Delft circa 1935 -olieverf op doek- kopen? Bied vanaf 45!
Charles Petit - Oosterpoort Delft circa 1935 -olieverf op doek- kopen? Bied vanaf 45!Charles Petit - Oosterpoort Delft circa 1935 -olieverf op doek- kopen? Bied vanaf 45!Charles Petit - Oosterpoort Delft circa 1935 -olieverf op doek- kopen? Bied vanaf 45!Charles Petit - Oosterpoort Delft circa 1935 -olieverf op doek- kopen? Bied vanaf 45!Charles Petit - Oosterpoort Delft circa 1935 -olieverf op doek- kopen? Bied vanaf 45!
  • Charles Petit (1863-1949)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
Lijst49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai olieverf op doek met zicht op de middeleeuwse Oosterpoort te Delft. Charles Petit stond als pseudoniem voor de kunstschilder Adriaan Terhell. Schilderij dateert van rond 1935. In uitstekende staat met een miniscuul spijkergaatje in de uiterste linker bovenhoek.

linksboven in de hoek klein spijkergaatje

Charles Petit (1863-1949)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunstmest
FA. (6)

505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
38 cm
49 cm
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-11-2022 om 22:15
Eindtijd:11-11-2022 om 22:13
Stabij
11 nov. / 16:01
€ 45