Chris de Bruijn - Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg - Verkocht

Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!

Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!
  • Chris de Bruijn (1901-1974)
Type kunstwerkSchilderij

Boer met twee trekpaarden voor de ploeg. Geschilderd door de schilder Chris de Bruijn jr. (1901-1974). Techniek: olieverf op doek. Gesigneerd aan de rechter onderzijde. De afmetingen van het doek zijn: 71,5 cm x 50,5 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 78,5 cm x 58 cm.
Het geheel verkeert in een goede staat.

ZZEEU

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland

Chris de Bruijn (1901-1974)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  rahoekstra_kunst8
Lid sinds 2017
3 verkochte items

ObjectlocatieWapenveld,  Nederland
Starttijd27-2-2018 om 10:14
Eindtijd4-3-2018 om 10:14