Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg - Verkocht

Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!
Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!Chris de Bruijn Jr., olieverf op doek, Boer met twee trekpaarden voor ploeg kopen? Bied vanaf 40!
  • Chris de Bruijn (1901-1974)

Boer met twee trekpaarden voor de ploeg. Geschilderd door de schilder Chris de Bruijn jr. (1901-1974). Techniek: olieverf op doek. Gesigneerd aan de rechter onderzijde. De afmetingen van het doek zijn: 71,5 cm x 50,5 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 78,5 cm x 58 cm.
Het geheel verkeert in een goede staat.

ZZEEU

Chris de Bruijn (1901-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  rahoekstra_kunst8
FA. (1)

Lid sinds 2017
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:27-02-2018 om 10:14
Eindtijd:04-03-2018 om 10:14
duif
03 mrt. / 21:26
€ 40