Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 65 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
(Sint-Maartensdijk, Tholen, 1879 - 1954 Maastricht)
Chistoffel Hendrik "Chris" Dijkman was Nederlands kunstchilder. Hij studeerde aan de Koningklijke academie voor beeldenden kunsten Den Haag.
Na zijn verhuizing naar Maastricht, schilderde hij ook veel landschappen, stadsgezichten uit de regio Nederland & Belgisch Limburg. Zie het internet “christoffeldijkman.nl”oeuvre
Werk van hem is o.a in bezit van het Haags museum.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Verpakt op zolder gestaan | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maaseik 3680, België |