Christine Spierings - Dansend (groot) - Verkocht

Christine Spierings - Dansend (groot) kopen? Bied vanaf 120!
Christine Spierings - Dansend (groot) kopen? Bied vanaf 120!Christine Spierings - Dansend (groot) kopen? Bied vanaf 120!Christine Spierings - Dansend (groot) kopen? Bied vanaf 120!
  • Christine Spierings (1943)
Jaartal1995
OnderwerpPortret
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen119 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai origineel werk van Christine Spierings . U kunt ze zo aan de muur hangen.

Pandemie-tip: in overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Christine Spierings (1943)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
100 cm
119 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2022 om 12:09
Eindtijd:01-02-2022 om 08:35
ymersoy52
31 jan. / 21:49
€ 120