Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Design |
Jaartal | 1995 |
Afmetingen | 32 x 22 cm (h x b) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Mooie staat met lichte gebruikssporen (zie foto's) Liefst ophalen. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doorn, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Objectlocatie | Doorn, Nederland |
Starttijd | 24-7-2023 om 10:04 |
Eindtijd | 6-8-2023 om 22:49 |