Handbeschilderd sculptuur (reliëf) in mooi brede lijst van kunstenaar Clemens Briels
Schitterend verdiept ingelijst. Hand gesigneerd op passe-partout en handgeschreven titel. Het reliëf is gemaakt van hoogwaardig kunsthars
Afmetingen: inclusief lijst 43 x 33 cm, Reliëf 21 x 16 cm
Zeer Goed
Werk verkeerd in prima staat.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Epen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00