Clement Bezemer - Bloesem - Verkocht

Clement Bezemer - Bloesem kopen? Bied vanaf 250!

Clement Bezemer - Bloesem kopen? Bied vanaf 250!Clement Bezemer - Bloesem kopen? Bied vanaf 250!Clement Bezemer - Bloesem kopen? Bied vanaf 250!Clement Bezemer - Bloesem kopen? Bied vanaf 250!Clement Bezemer - Bloesem kopen? Bied vanaf 250!Clement Bezemer - Bloesem kopen? Bied vanaf 250!Clement Bezemer - Bloesem kopen? Bied vanaf 250!Clement Bezemer - Bloesem kopen? Bied vanaf 250!Clement Bezemer - Bloesem kopen? Bied vanaf 250!
  • Clement Bezemer (1910-2002)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1976
StijlKlassiek
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst88 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai werk van de Zwijndrechtse kunstenaar Clement Bezemer uit 1976.
Werk van de kunstenaar zelf gekocht in 1977.
In uitstekende staat in originele bijpassende houten lijst.
Verzending via Bpost of DPD met track & trace en verzekering.
België 10 euro, Nederland 20 euro
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grobbendonk, België
PrijsTot 5 kg.
Binnen België € 10,00
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Clement Bezemer (1910-2002)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Cortaderia
Lid sinds 2020
1 verkochte items
68 cm
88 cm
50 cm
70 cm

ObjectlocatieGrobbendonk,  België
Starttijd19-2-2021 om 12:49
Eindtijd28-2-2021 om 19:29