Cor de Jong - Het Voorteken - Verkocht

Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!
  • Cor de Jong (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage62/160
Kleurige zeefdruk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemstad, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Cor de Jong (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  vanbellencolour
260 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
60 cm
50 cm

ObjectlocatieWillemstad,  Nederland
Starttijd31-10-2018 om 14:47
Eindtijd7-11-2018 om 22:56