Cor de Jong - Het Voorteken - Verkocht

Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!Cor de Jong - Het Voorteken kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1059 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Cor de Jong (1950)
Jaartal1999
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage62/160
Kleurige zeefdruk.

Cor de Jong (1950)

Alle items van deze kunstenaar(6)
FA. (19)

1059 verkochte items
60 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:31-10-2018 om 14:47
Eindtijd:07-11-2018 om 22:56
Fekkes
07 nov. / 20:59
€ 30