Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets

Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets kopen? Bied vanaf 45!
Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets kopen? Bied vanaf 45!Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets kopen? Bied vanaf 45!Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets kopen? Bied vanaf 45!Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets kopen? Bied vanaf 45!Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets kopen? Bied vanaf 45!Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets kopen? Bied vanaf 45!Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets kopen? Bied vanaf 45!Cor de Wolff - Tamme beesten - Ets kopen? Bied vanaf 45!
  • Cor de Wolff (1889-1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1959
TechniekEts
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen12.5 cm x 16 cm (h x b)
Passe-partout32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets door Cor de Wolff
Typische voorstelling van een aantal vreemde beesten
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 12.5x16, bladmaat 20x24, p.p.maat 32x48
Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o.: 'CordeWolff 1959'
Getiteld in potlood l.o.: 'tamme beesten'
Met opdracht in potlood aan G.J.Asselbergs l.o.
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Cor de Wolff (1889-1963)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3258 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
48 cm
32 cm
16 cm
12.5 cm
Sluit binnenkort 20u 11m 29s
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:27-09-2022 om 11:50
Eindtijd:07-10-2022 om 21:33