Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede door Cornelis van Oel.
Voorstelling van het Academiegebouw aan het Rapenburg in Leiden.
Gelijst, beeldmaat 32x19,5, lijstmaat 48x33
Gesigneerd r.o. 'CvanOel' en gemonogrammeerd r.o. in de plaat 'CvO'
Authenticiteit volledig gegarandeerd