Corry Ammerlaan - Vriendschap - Verkocht

Corry Ammerlaan - Vriendschap kopen? Bied vanaf 10!
Beeld / Object

Corry Ammerlaan - Vriendschap kopen? Bied vanaf 10!Corry Ammerlaan - Vriendschap kopen? Bied vanaf 10!Corry Ammerlaan - Vriendschap kopen? Bied vanaf 10!Corry Ammerlaan - Vriendschap kopen? Bied vanaf 10!Corry Ammerlaan - Vriendschap kopen? Bied vanaf 10!Corry Ammerlaan - Vriendschap kopen? Bied vanaf 10!Corry Ammerlaan - Vriendschap kopen? Bied vanaf 10!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerkBeeld / Object
Jaartal1990
TechniekBrons
Afmetingen14 x 4 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht1000 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Beeldjes van Corry Ammerlaan bestaan meestal uit een bronskleurig gepatineerde tinlegering.
Dit beeldje is gegarandeerd (massief) brons

Jaartal 1990 is een schatting
zeer lichte gebruikssporen: zie foto's
Binnen Nederland € 8,60

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  teodorus
5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
4
14
3

ObjectlocatieTilburg,  Nederland
Starttijd18-10-2019 om 19:41
Eindtijd25-10-2019 om 15:10
Biedingen (2)