Corry Olthof - Acryl schilderij - Verkocht

Corry Olthof - Acryl schilderij kopen? Bied vanaf 100!

Corry Olthof - Acryl schilderij kopen? Bied vanaf 100!Corry Olthof - Acryl schilderij kopen? Bied vanaf 100!Corry Olthof - Acryl schilderij kopen? Bied vanaf 100!
  • Corry Olthof (1938)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi rustig schilderij van Corry Olthof, warme kleuren
Het schilderij is onbeschadigd en nog in zeer goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Etten-leur, Nederland

ObjectlocatieEtten-Leur,  Nederland
Starttijd12-12-2021 om 15:51
Eindtijd26-12-2021 om 22:56