Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas - Verkocht

Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas kopen? Bied vanaf 350!
Beeld / Object

Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas kopen? Bied vanaf 350!Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas kopen? Bied vanaf 350!Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas kopen? Bied vanaf 350!Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas kopen? Bied vanaf 350!Couzijn van Leeuwen - Sculpturale vaas kopen? Bied vanaf 350!
  • Couzijn van Leeuwen (1959-2019)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2007
Techniek Keramiek
Stijl Surrealistisch
Onderwerp Dieren
Afmetingen 21 x 22.5 x 22.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Unicum
Couzijn van Leeuwen,  is met zijn veelzijdige oeuvre, dat zich in het grensgebied van sculptuur en design bevindt, vertegenwoordigd in de collecties van CODA te Apeldoorn, Centraal Museum te Utrecht, Museum Krona te Uden, Museum Belvedère te Heereveen-Oranjewoud en dankzij recente aankopen in Museum Boijmans Van Beuningen te Rotterdam, Museum Flehite te Amersfoort en ARTIS - Groote Museum (in oprichting) te Amsterdam.
Een bijzonder object!
geen aanmerkingen
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50

Couzijn van Leeuwen (1959-2019)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Margie
140 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
22.5
21
22.5