Curiosa - Corry Ammerlaan van Niekerk, sculptuur van lezend meisje, gesigneerd - Verkocht

Curiosa - Corry Ammerlaan van Niekerk, sculptuur van lezend meisje, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
3D Multiples & Objecten

Curiosa - Corry Ammerlaan van Niekerk, sculptuur van lezend meisje, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Corry Ammerlaan van Niekerk, sculptuur van lezend meisje, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Corry Ammerlaan van Niekerk, sculptuur van lezend meisje, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Corry Ammerlaan van Niekerk, sculptuur van lezend meisje, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Corry Ammerlaan van Niekerk, sculptuur van lezend meisje, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Curiosa - Corry Ammerlaan van Niekerk, sculptuur van lezend meisje, gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Curiosa
Type kunstwerk 3D Multiples & Objecten
Periode 2000 t/m Heden
Techniek 3D Multiples & Objecten
Afmetingen 8 x 5 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker

Corry Ammerlaan van Niekerk (Artihove)
Mooi sculptuurtje  van lezend meisje
Hoogte : 8 cm
Breedte : 5 cm
Materiaal : verbronsd metaal
Is gesigneerd : CAN
Conditie uitstekend
Wordt aangetekend verzonden
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 30,00

Curiosa

Geplaatst door  Kkw
290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
5 cm
8 cm