Damien Hirst - Damien Hirst Pharmacy - Verkocht

Damien Hirst - Damien Hirst Pharmacy kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

Damien Hirst - Damien Hirst Pharmacy kopen? Bied vanaf 1!Damien Hirst - Damien Hirst Pharmacy kopen? Bied vanaf 1!Damien Hirst - Damien Hirst Pharmacy kopen? Bied vanaf 1!Damien Hirst - Damien Hirst Pharmacy kopen? Bied vanaf 1!
  • Damien Hirst (1965)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2003
Techniek Varia
Stijl Modern
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer mooi offset lithografie van Damien Hirst. Titel pharmacy Circa 80 x 60 cmBeeldformaat 62 x 42 cm
 2003 Tate publishing.Zonder lijst

Binnen Nederland € 8,95