Daniel Been - Onbekend

Daniel Been - Onbekend kopen? Bied vanaf 250!
  • Daniel Been (1885-1967)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1945 t/m 1999
Techniek Olieverf
Drager Canvas (Doek)
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 49 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gezicht op lago di Garda
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Drijber, Nederland