Daniel Tavenier - Daniel Tavenier - gemengde techniek op rijstpapier - Herinnering - Verkocht

Daniel Tavenier - gemengde techniek op rijstpapier - Herinnering kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Daniel Tavenier - gemengde techniek op rijstpapier - Herinnering kopen? Bied vanaf 1!Daniel Tavenier - gemengde techniek op rijstpapier - Herinnering kopen? Bied vanaf 1!Daniel Tavenier - gemengde techniek op rijstpapier - Herinnering kopen? Bied vanaf 1!
  • Daniel Tavenier (1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Bijzonder werk van Daniel Tavenier in gemengde techniek op rijstpapier

Titel: Herinnering

Jaartal moeilijk te lezen: negentiger jaren

Afmeting: 33 x 23,5 cm

Conditie: dit kwetsbare werk is nog nooit opgeplakt of ingelijst geweest en verkeert in goede staat

Starttijd9-8-2016 om 10:38
Eindtijd15-8-2016 om 19:38
Biedingen (7)