Dadara - Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar)
Gerd Arntz - zeldzame catalogus/catalogue raisonné 1976 - gratis verzending NL
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT
Jeroen Buitenman - Olieverf op doek: Jurk - 1973
Type kunstwerk | Fotografie |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Volkach, Duitsland |
Starttijd | 14-11-2007 om 18:01 |
Eindtijd | 24-11-2007 om 18:01 |