Delphine Boël - Tafelkan Love

Delphine Boël - Tafelkan Love kopen? Bied vanaf 125!
Delphine Boël - Tafelkan Love kopen? Bied vanaf 125!Delphine Boël - Tafelkan Love kopen? Bied vanaf 125!Delphine Boël - Tafelkan Love kopen? Bied vanaf 125!
  • Delphine Boël (1968)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2000
StijlContemporary
Afmetingen20 cm x 53 cm x 53 cm (h x b x d)
Gewicht772 gram
GemerktGemerkt/Merksticker
Ongesigneerd/Drukgesigneerd

In originele verpakking en nieuwstaat en met certificaat
Tafelkan 'Love' (let op leuke uitgekiende details, bijv. het handvat in de vorm van een hart)
Hoogte vaas: 20 cm
Omvang buik: 53 cm
Gewicht: 772 gram

Woorden kunnen ons herinneren aan de essentie van het leven. Delphine Boëls hele bestaan draait om liefde. Liefde is leven en leven is liefde, omdat liefde de kunst van het leven is. Het woord ‘Love’ beheerst dan ook de essentie van de The Art of Dining-collectie van Delphine for SERAX.
Delphine Boël Delphine Boël is het vierde kind van Koning Albert II van België en zijn minnares Sybille de Selys-Longchamps en bekend als non conformistisch kunstenares.

Boël staat momenteel volop in het nieuws: ze heeft via een gerechtelijke gang een zwaar bevochten koninklijke titel verworven (hetgeen wellicht de prijzen van haar werken omhoog gaat stuwen). Vanaf nu is haar naam Delphine de Saxe-de Cobourg, prinses van België.

De collectie van Boel voor Serax is niet meer in de handel verkrijgbaar.

Delphine Boël (1968)

Belgisch Belgisch Alle items van deze designer (5)

Geplaatst door  FilipD

Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
53
20
53
Starttijd:14-01-2023 om 15:31
Eindtijd:22-01-2023 om 22:15
Openingsbod € 125
ObjectlocatieVremde,  België
VerzendingAlleen per koerier