3. items
  5. Design

Design

Wilt u graag exclusieve designobjecten kopen? Bijvoorbeeld een vintage design meubel, een modern vormgegeven lamp of prachtig glaswerk van Nederlandse of buitenlandse makelij? Bekijk dan het actuele aanbod design te koop bij Kunstveiling en volg de items die in de designveiling staan!

Royal Boch - Delft Royal Sphinx BOCH Holland kopen? Bied vanaf 80!
Royal Boch (1841) Belgisch Delft Royal Sphinx BOCH Holland
Afmetingen 38 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 1960 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 80
Royal Boch - Royal Sphinx Boch Delfst Hoge Trompetvaas - 2 stuks kopen? Bied vanaf 40!
Royal Boch (1841) Belgisch Royal Sphinx Boch Delfst Hoge Trompetvaas - 2 stuks
Afmetingen 31.7 x 16 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 1000 g
€ 40
Niet of onleesbaar gesigneerd - Zhongguo Jingdezhen Zhi kopen? Bied vanaf 10!
Niet of onleesbaar gesigneerd Zhongguo Jingdezhen Zhi
Afmetingen 25.5 x 25.5 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 700 g
€ 10
Swatch - Roi Soleil, Louis XIV kopen? Bied vanaf 75!
Swatch (1983) Zwitsers Roi Soleil, Louis XIV
Afmetingen 26 x 20 x 4 cm (h x b x d)
€ 75
Swatch - The Orb (horloge) kopen? Bied vanaf 200!
Swatch (1983) Zwitsers The Orb (horloge)
Afmetingen 19 x 14 x 14 cm (h x b x d)
€ 200
Jasba - Keramiek kopen? Bied vanaf 65!
Jasba (1926) Duits Keramiek
Afmetingen 32 x 29 cm (h x b)
€ 65
Nanny Still - 2 vintage vazen, Saturnus,Finland kopen? Bied vanaf 30!
Nanny Still (1926-2009) Fins 2 vintage vazen, Saturnus,Finland
Afmetingen 17 x 12 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 30
Iet Cool-Schoorl - Bloembol kopen? Bied vanaf 49!
Iet Cool-Schoorl (1931) Nederlands Bloembol
Afmetingen 18 x 9 cm (h x b)
Gewicht 230 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 49
Max Verboeket - Vier maal Max Verboeket kopen? Bied vanaf 50!
Max Verboeket (1922-2015) Nederlands Vier maal Max Verboeket
Afmetingen 5 x 19 x 14 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Ingrid Glas - Ribbenvaas kopen? Bied vanaf 75!
Ingrid Glas (1960-1979) Duits Oostenrijks Ribbenvaas
Afmetingen 72 x 12 x 12 cm (h x b x d)
€ 75
Tegel- en Fayencefabriek Amphora - Amfora vazen kopen? Bied vanaf 200!
Tegel- en Fayencefabriek Amphora (1908-1933) Nederlands Amfora vazen
Afmetingen 43 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 200
1 bieding